Home » Florya Yurtlar » Florya Kız Yurtları

Florya Kız Yurtları

Florya kız yurtları, hakkında bugün sizlere bilgilere vereceğiz. Florya kız öğrenci yurtları fiyatları erkek yurtlarına nazaran biraz daha yüksektir, nedeni ise kız yurdu olmasıdır. Çünkü kız öğrenciler 7/24 güvenlik, olduğu konum, oda kişi sayısına önem göstermektedir. Bu yüzden Florya kız yurdu fiyatları erkek yurtlarına nazaran biraz daha yüksektir. İstanbul’ un şehri olan Florya’ da kız yurdu bulmak her ne kadar zor olsa da aslında oldukça basit ve kolaydır. Bir Florya kız öğrenci yurdu arıyorsanız özelliklerine, konumuna ve kalitesine çok dikkat etmelisiniz.

ÖZELLİKLER: Çamaşırhane odası, kütüphane odası, çanta odası, 7/24 güvenlik, cafetarya, odada ki kişi  sayısı… bunlara önem göstererek arama yapmanızı öneririz. Aksi takdir de istediğiniz özellik yoksa pişman olma olasılığınız artar.

KONUM: Florya kız yurtları arıyorsanız olduğu konuma çok dikkat ediniz. Florya kız öğrenci yurdunun oradaki üniversitelere yakın olması fiyatı yükseltecektir. Üniversitelere yakın olan yurtlar biraz daha değerlidir. Nedeni ise gideceğiniz okulun yürüme mesafesi az olmasıdır. Deniz kenarında olması, okula yakın olması, sakin mahalle üzerinde olması… Bunlardan istediğiniz konum ile arama yapabilirsiniz.

KALİTE: Pandemi döneminde en önemli olan şey dezenfekte edilmesidir. Aradığınız Florya kız öğrenci yurtlarının dezenfekte edilip edilmediğini. Odaların, spor salonlarının, kantinin dezenfekte ne sıklıkla yapıldığını veya yapılıp yapılmadığını öğrenerek o yurda yerleşebilirsiniz. Başka bir deyişle ise kalite yatak örtüsü, odanın dizaynı, nasıl bir dolap ve yatak kullanıldığı, temizliği kaliteye girmektedir.

Bu dediğimiz kriterlere bakarak kolaylıkla istediğiniz Florya kız yurtları bulabilir, rahatlıkla yerleşebilirsiniz. Bu bizlerden bir tavsiyedir, genellemedir. Sizde hem uygun olsun hem ucuz olsun diyorsanız “Kampanyalar” kategorimizden Florya ucuz kız yurdu menüsünden yurtlar bakabilir iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Florya kız yurtları

Florya kız yurtları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*